




Велосумка сумка на багажник, раму з дощовиком, сумка для покупок 2 в 1, 17L Bikemate сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна велосипедна сумка на багажник, раму з дощовиком, сумка шоппер для покупок 2 в 1 Bikemate сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з поліестеру.
Просторе основне відділення, яке закривається на блискавку.
Дві ручки середньої довжини.
Щільна підкладка з синтетичної тканини.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Дно сумки має додаткове прогумоване покриття.
Характеристики:
Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
Розміри: 46х32х12 см.
Об'єм: 17L.
Вага: 500.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bikemate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 32 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 795 ₴





