




Невелика жіноча шкіряна сумка, чохол, для телефону, документів UP2 Fashion сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумка, чохол на плече для телефону, документів UP2 Fashion сіра 4061462247972
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри з фактурою під рептилію.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається на блискавку. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Накладна кишеня на передній стінці сумки з хлястиком на механічній кнопці.
Знімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: сірий.
Розміри: 19х12,5х2,5 см.
Вага: 100 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UP2 Fashion |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 695 ₴





