




Невелика жіноча шкіряна сумка для телефону, документів UP2 Fashion фиолетовая
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion баклажан (темно-фіолетова)
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри з фактурою під рептилію.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на механічній кнопці. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Знімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: темно-фіолетовий.
Розміри: 17х11х2 см.
Вага: 100 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UP2 Fashion |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 695 ₴





