




Нагрудна сумка, слінг Sprayground Wings To The Future біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрудна сумка, слінг Sprayground Wings To The Future біла
Представляємо сумку через плече Sprayground Wings To The Future, випущену обмеженим тиражем і ідеально підходить для будь-якого модника. Білий колір і тема крил додадуть нотку унікальності вашому образу. Придбайте цю приголомшливу сумку через плече вже сьогодні і виведіть свій стиль на новий рівень!
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Потайна кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Не розрахована на формат А4.
Довгий ремінь через плече з регулюванням.
Характеристики:
Матеріал: поліестер з ПВХ покриттям.
Параметри виробу: Висота 14 см, ширина 38 см, глибина 3 см.
Вага: 275 г.
Виробник: Sprayground.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayground |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 795 ₴






