




Екологічна солом'яна жіноча плетена сумка Esmara чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча плетена сумка Esmara чорна IAN311091 black
Опис товару:
Плетена солом'яна сумка виготовлена в молодіжному стилі.
Закривається на магнітну кнопку.
Усередині сумки одна відкрита кишеня.
Ручки виготовлені зі штучної шкіри. Висота ручок від верхньої частини сумки 29 см.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик бежевої тканини.
Характеристики:
Артикул/Колір: IAN311091 black.
Розміри: 30*30*6 см.
Вага: 270 г.
Колір: чорний.
Виробник: Esmara, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esmara |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Солома |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 550 ₴



