




Ділова папка з внутрішньою папкою для документів Portfolio темно-коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка-органайзер для документів формату А4 Portfolio SSBW06UKR New brown темно-коричнева
Опис папки:
Два відділення для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три кишеньки для візиток.
Кишеня для мобільного телефону.
Всередині папки розташована спеціальна незнімний внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра відмінно імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, викликаних змінами температури і стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06UKR New brown.
Розміри: 37х26,5х5 см.
Вага: 730 г.
Містяться документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: темно-коричневий.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 730 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 395 ₴



