




Середня валіза з АБС-пластику 70L GD Polo темно-рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан на колесах середнього розміру з АБС-пластику 70L GD Polo рожевий 60k001 medium dark pink
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному і горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основних відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей всередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик.
Колір: темно-рожевий.
Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс - 60 см.
Об'єм: 70 л.
Вага: 3150 г.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 2 850 ₴





