




Дорожня сумка середнього розміру, сумка ручна поклажа Imiti 22L чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка середнього розміру, сумка ручна поклажа Imiti 22L чорний
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Регульований плечовий ремінь.
Тканина на тильній стороні сумки для фіксації сумки на ручку валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 37х50х12 см. Ширина по дну 37 см.
Вага: 350 г.
Країна походження торгової марки: Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 12 см |
| Об`єм | 22 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 799 ₴




