




Елегантний дипломат, бізнес кейс з еко шкіри Portfolio чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офісний дипломат, діловий кейс з еко шкіри Portfolio чорний D17601
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке закривається кришкою на двох кодових замках.
Всередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х100 мм.
Вага: 1860 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1860 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 850 ₴




