




Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 825.018
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Всередині розташована одна кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бежевий.
Розміри: 36 х 40 (низ 30 см) х 13 см.\
Вага: 610 г.
Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 995 ₴





