




Жіноча шкіряна сумка через плече Borsacomoda салатова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda салатовий 813.012
Опис товару:
Сумка закривається на блискавці.
Усередині розташовано три відділення, одне з яких додаткової блискавки.
Усередині центрального відділення розташована одна кишеня на блискавці, одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на блискавці розташована на задній стінці.
Нерегульований ремінь з плеча з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: салатовий.
Розміри: 28х20х10 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 995 ₴






