




Чоловічий шкіряний портфель, сумка під крокодила Mykhail Ikhtyar коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка, портфель під крокодила Mykhail Ikhtyar, Україна коричневий
Особливості товару:
Виріб виконаний із якісної натуральної шкіри.
Закривається на блискавку.
Сумка має одне основне відділення, всередині якого розташована одна кишеня на блискавці і дві відкриті кишені.
Дві накладні кишені на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Підкладка виконана із щільної тканини з логотипами виробника.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний ремінь на плечі з нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри: 37х27х7 см.
Вага: 830 г.
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 830 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 5 995 ₴





