

Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag, чорний
Опис товару:
Портмоне має два відділення для грошей.
Кілька відсіків для банківських карток.
Горизонтальна кишеня на блискавці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри, см: 9,5 x 12,5 x 1
Виробник: Tiding Bag
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип (1) | Портмоне |
- Ціна: 669 ₴

