




Велика пластикова валіза на колесах 115L GD Polo світло-бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пластикова валіза на колесах 115L GD Polo світло-бежева
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: світло-бежевий.
Розмір: 76х48х32 см. Висота валізи без урахування коліс - 70 см.
Об'єм: 115 л.
Вага: 3950 р.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 115 л |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
- Ціна: 2 900 ₴



