


Велика сумка на пояс, барсетка Quiksilver Lone Walker II
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика поясна сумка, бананка Quiksilver Lone Walker II
Опис товару:
Компактний та сучасний дизайн сумки.
Три місткі відділення на блискавці (одне з них на тильній стороні сумки).
Переднє відділення має флісову підкладку.
У центральному відділенні розташовані дві відкриті кишені, одна кишеня на блискавці, одна кишеня з ремінцем на липучці.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Поясний ремінь за необхідності ховається в кишені на задній стороні сумки і сумка перетворюється на барсетку.
Характеристики:
Виробник Quicksilver, М'янма.
Висота: 16 см
Ширина: 30 см
Глибина: 10 см.
Вага: 275 г.
Матеріал: 100% поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quicksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Вага | 275 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 625 ₴

