
Постільна білизна, бязь GOLD, дитячий комплект, гусак
ДЕТСЬКИЙ комплект (підковдра 110*150, простирадло 110*150, наволочка 1 шт 60*60, 50*70, 50*50 або 40*60)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить сон Вашої дитини комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Оптова ціна вказана без паковання з блискавкою зі щільного поліетилену для кожного комплекту!!!
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
Внимание! Відтінки кольорів на фото можуть відрізнятися від реальних, залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Унісекс |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Птахи |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Чорний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | замовлено 50*70, 50*50 або 40*60 |
| Простінь на гумці | на замовлення, ціна зростає в залежності від розміру матраца |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
- Ціна: 460 ₴

