




Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX Laptop Bag Clamshell чорна
Опис товару:
Відділення для ноутбука 13-14,1 дюймів із ремінцем фіксатором на липучці.
М'які ручки для перенесення та знімний плечовий ремінь забезпечують комфортне використання сумки.
Передня кишеня на липучці. Усередині розташована одна відкрита кишеня та дві петлі для ручок.
Ручка у верхній частині сумки.
Знімний ремінь на плечі.
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 38 х 27 х 5 див.
Вага: 480 г.
Виробник: Base XX, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Base |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 795 ₴

