




Жіночий рюкзак Case Logic Uplink 26L рожевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак 26L Case Logic Uplink 3204579 рожевий
Опис товару:
Основне відділення.
Відділення зі спеціальною підкладкою для ноутбука до 15,6 дюймів.
Спеціальна накладна кишеня для планшета до 10 дюймів.
Дві лицьові кишені на блискавці.
Дві бокові сітчасті кишені.
Ручка для перенесення до рук.
Регульовані плечові лямки.
Ущільнена спинка з м'якою підкладкою.
Застібка-блискавка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розмір (ШхВхГ): 30х45х28см.
Об'єм: 26л.
Вага: 0,50 кг.
Виробник: Case Logic.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Країна виробник | Камбоджа |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 28 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
- Ціна: 1 195 ₴


