



Сумка для ноутбука Tiding Bag 14 дюймів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Tiding Bag 14 дюймів A25F-17621A
Опис товару:
Стильна сумка для ноутбука виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору і має зернисту структуру.
Особливості: сумка має два відділення
Усередині сумки першого відділення розташована кишеня-перегородка для ноутбука з фіксатором на липучці.
В іншому відділенні розташовуються невелика бічна кишеня на блискавці з розміром 24х14 см.
З лицьового боку розташована одна кишеня на блискавці
Із задньої частини розташована кишеня на блискавці
Сумка щільна добре тримає форму.
Підкладка - текстиль.
Плечовий ремінь регулюється по довжині, в діапазоні 80-155 см.
Ручки сумки м'які.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри: 38 x 29 x 6 см
Виробник: Tiding Bag
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 3 029 ₴

