


Жіночий кросбоді Confident чорне
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий кросбоді Confident SWT1-5902A чорне
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великої кількості кишень.
Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого багато кишень.
Додатково є два відділення на блискавці.
З лицьового та тильного боку є кишені на змійках.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри, див: 22 x 8 x 14.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Сумка міська |
- Ціна: 769 ₴

