


Жіноча наплічна сумка, кросбоді Confident чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча текстильная сумка на плече, кросбоді Confident SWT1-5611A чорна
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великої кількості кишень.
Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого багато кишень.
Додатково є два відділення на блискавці.
З лицьового та тильного боку є кишені на змійках.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри, див: 28 x 11 x 23.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Сумка міська |
- Ціна: 899 ₴

