



Сумка поясна, бананка Confident чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка, бананка Confident SAT08-2121A
Дизайн виробу дуже простий, а форма максимально класична, що дає змогу поєднувати цей аксесуар із різноманітними гардеробами — від спортивного до традиційного casual. Модель чудово підійде для відвідування різних публічних заходів, концертів, нічних тусовок із друзями та швидких поїздок містом, коли із собою потрібні ключі та жуйки.
Опис товару:
Сумка на пояс.
Сумка має 1 основне відділення.
На фронтальній стороні кишеня на блискавці.
На тильному боці кишеня на блискавці.
Регульований поясний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розмір: 28 x 6 x 15 см.
Виробник — Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 28 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Городской |
- Ціна: 599 ₴

