


Сумка поясна, бананка Confident, чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна поясна сумка, бананка Confident SAT08-7706A чорна
Зверніть увагу на новинку — сумка на пояс для чоловіків, виготовлена з натуральної шкіри неабияк спрощує життя. Якісний аксесуар слугуватиме вам довгі роки.
Опис товару:
Сумка має два відділення на блискавці.
Додаткові кишені на змійках є із зовнішньої лицьової сторони і з тильного боку.
Поясний ремінець незнімного типу, регулюється за довжиною, відкривається за допомогою карабіна.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розмір: 27 x 4 x 16 см.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Городской |
- Ціна: 699 ₴

