



Тканинна сумка-слінг Confident чоловіча
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична чоловіча сумка-слінг Confident DATN01-T-L22804A
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис:
Тип: сумка— слінг
Сумка має два великих основних відділи на змійках.
Також із лицьового боку розміщена додаткова вертикальна кишеня на блискавці.
Наплічний ремінь текстильний, регулюється за довжиною, перестібається на зручний бік за допомогою карабіна.
Є коротка ручка.
Особливістю цієї моделі є наявність USB роз'єму для комфортного заряджання телефона.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 30 x 18 x 9 см.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 899 ₴

