


Текстильна наплечна сумка, кросбоді Confident чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканева сумка через плече, кросбоді Confident SWT1-0475A
Опис товару:
Компактні розміри роблять сумку практично не відчутною при носінні. Але завдяки їй можна комфортно розмістити все найнеобхідніше та звільнити руки.
Також класичний дизайн дозволяє легко доповнити будь-який образ.
У сумці один основний відділ на блискавці, усередині додаткові кишеньки для невеликих речей.
Також з лицьового боку дві кишеньки і тильного боку кишеньки на змійці.
Оснащена незнімним довгим ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри, см: 22 x 9 x 14.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
| Тип | Сумка міська |
- Ціна: 749 ₴

