




Плоска поясна сумка для документів Topmove, Німеччина чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плоска сумка на пояс, бананка для документів Topmove чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена із міцної синтетичної тканини.
Два відділення на блискавці.
Усередині одного відділення розташовано три відкриті кишені.
Максимальна свобода рухів, ідеально підходить документів, ключів.
Приємно легка вага.
Еластичний регульований поясний ремінь на фастексі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір основного відділення: 28х13 см.
Вага: 75 г.
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 28 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для подорожей |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка на пояс |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 295 ₴






