



Спортивний рюкзак Reebok CL Archive BP білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак, речмішок Reebok CL Archive BP білий SFL7044
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу - поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення, яке стягується шнурком та накривається кришкою на двох фастексах.
Усередині розташоване відділення для ноутбука чи документів.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка та регульовані лямки додатково ущільнені.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: білий.
Розміри: 42 см х 33 см х 17 см.
Вага: 500 г.
Виробник: Reebok, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 1 495 ₴

