




Невеликий жіночий терморюкзак 6L Roxy Little Journey
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий жіночий терморюкзак 6L Roxy Little Journey
Опис товару: Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має одне основне відділення, покрите термо покриттям. На лицьовій стороні рюкзака розташована одна кишеня на липучці. Сітчаста кишеня на боці рюкзака.
Дві ручки для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики: Матеріал: поліестер.
Розміри: 26 x 24 x 10 см. Об'єм: 6 л. Вага: 350 г.
Колір: кольоровий.
Виробник: Roxy, М'янма.
Опис товару: Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має одне основне відділення, покрите термо покриттям. На лицьовій стороні рюкзака розташована одна кишеня на липучці. Сітчаста кишеня на боці рюкзака.
Дві ручки для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики: Матеріал: поліестер.
Розміри: 26 x 24 x 10 см. Об'єм: 6 л. Вага: 350 г.
Колір: кольоровий.
Виробник: Roxy, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | М'янма |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 795 ₴

