




Рюкзак міський Roxy Sugar Baby Fitness синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Roxy Sugar Baby Fitness синій
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри див. (ШхВхГ): 30 x 40 x 15.
Об'єм: 18 л.
Вага: 0.350 кг.
Колір: синій.
Виробник: Roxy, Мьянма.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | М'янма |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 195 ₴


