


Невелика чоловіча сумка Quiksilver чохол New Black Dies чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика чоловіча сумка, чохол Quiksilver New Black Dies чорна
Опис товару:
Невелика сумка для носіння через плече або пояс.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний ремінь на плечі.
Знімна металева кліпса для кріплення сумки на тремпелі штанів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 9х16х2 див.
Вага: 100 г
Виробник: Quiksilver, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 450 ₴

