




Чоловіча сумка через плече Quiksilver Magicall чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, планшетка Quiksilver Magicall чорна eqyba03126
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Незнімний ремінь на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 20х16х5 см.
Вага: 115 г.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 750 ₴

