




Cпортивний рюкзак Reebok Active Core 19L
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 19L Reebok Active Core Medium
Опис товару:
Виготовлений з поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Сітчаста кишеня на боці, яка ідеально підходить для дрібних речей та швидкого доступу.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 44 см 27 см х 13 див.
Об'єм: 19 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 095 ₴

