




Сумка для тренувань 30L Reebok Training Essentials
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентильована сітчаста сумка для спортивного інвентарю 30L Reebok Training Essentials чорна
Опис товару:
Сумка виконана із сітчастого поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована кишеня на блискавці для дрібних предметів.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см(ШхВхГ): 56х30х18.
Об'єм л: 30.
Вага: 500 г.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 395 ₴






