


Невелика сумка на плече Reebok Workout Ready City чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка через плече, планшетка Reebok Workout Ready City чорна
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині одна відкрита кишеня.
Чи не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Індонезія.
Розміри: 21х14х4 см.
Вага: 115 р.
Основний матеріал: 100% поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 495 ₴

