



Спортивна сумка Reebok Training Essentials 35L Grip Duffel Bag чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 27L Reebok Training Essentials Grip Duffel Bag чорна SEC5577
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на блискавці, на другій відкрита сітчаста кишеня.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см(ШхВхГ): 50х30х24.
Об'єм л: 35.
Вага: 435 р.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 435 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 395 ₴

