




Чоловіча сумка на плече Diadora Tracolla Longstr FC чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наплічна сумка, планшетка Diadora Tracolla Longstr FC чорна
Опис товару:
Закривається клапаном на липучці.
Одне основне відділення, всередині якого розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на липучці на лицьовій стороні сумки під клапаном.
На лицьовій стороні сумки на клапані розташована невелика кишенька на блискавці.
Чи не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Diadora, Китай.
Розміри: 26х19х5 см.
Вага: 195 р.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diadora |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 550 ₴






