




Діловий рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 HP чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак офісний з відділенням для ноутбука 15,6 HP чорний
Опис товару:
Рюкзак створений із міцного матеріалу з якісною фурнітурою.
Основне відділення на блискавці. Всередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів з ремінцем фіксатором на липучці. Також всередині розташований відділ для планшета і дві відкриті кишені.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві відкриті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака додатково ущільнена.
Ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики:
Виробник: HP.
Зовнішні розміри: 29 x 44 x 16 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44 |
| Глибина | 16 |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
- Ціна: 1 195 ₴




