




Рюкзак офісний з відділенням для ноутбука 15,6 Acer чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак офісний з відділенням для ноутбука 15,6 Acer чорний
Опис товару:
Рюкзак створений із міцного матеріалу з якісною фурнітурою.
Основне відділення на блискавці. Всередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів з ремінцем фіксатором на липучці.
Верхня кишеня на блискавці. Усередині розташовані дві відкриті кишені.
Дві сітчасті кишені та одна кишеня на блискавці на бічних поверхнях рюкзака.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані нейлонові тасьми для фіксації додаткових аксесуарів.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака та внутрішні частини лямок з дихального сітчастого нейлону, який забезпечує хорошу вентиляцію для спини та плечей.
Ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики:
Виробник Acer.
Зовнішні розміри: 30x 50 x 15см.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Вага | 655 г |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 50 |
| Глибина | 15 |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
- Ціна: 1 095 ₴






