




Тканинна чоловіча сумка слінг Lanpad, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинна чоловіча сумка слінг Lanpad, чорний LAN3787 black
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині основного відділення є бічна відкрита кишеня.
На фасаді і зворотному боці сумки знаходяться кишені.
Регульований ремінь, шириною 3 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розмір (см) 14*22*8.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 425 ₴


