




Багажна велосумка, велосипедна сумка 15L Trizand чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка, велосумка на багажник 15L Trizand чорна
об'єм у закритому вигляді.: 15 л.
об'єм у відкритому вигляді.: 20 л.
додатковий плечовий ремінь з поворотними карабінами та регульованою довжиною 65–115 см.
міцний водонепроникний матеріал.
кріпиться до багажника за допомогою гачків та липучки.
світловідбивачі з боків.
збоку є сітчаста кишеня на гумці, наприклад, для пляшки з водою.
просторе основне відділення закривається на липучці та скручуванням клапана.
жорстка вставка в ділянці дна.
регульований ремінь, що закриває сумку.
Характеристики:
Виробник: Trizand.
Розміри: 54х24х14 см.
Об'єм: 15L.
Вага: 542г.
Максимальна вантажність: 9 кг.
Матеріал: поліестер + ПВХ.
Колір чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 54 см |
| Довжина | 24 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 895 ₴






