




Папка для документів з екошкіри Portfolio, Україна чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка для документів зі штучної шкіри Portfolio, Україна чорна
Опис товару:
Папка із якісної штучної шкіри.
Тримач пружини для різних документів.
Утримувач для ручки.
Один відділ паперу.
Дві накладні кишені.
Петля для ручки.
Характеристики:
Артикул: OK-41DUKR black.
Розміри: 33,5 х 25 х 2 див.
Колір чорний.
Виробник Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 890 ₴



