




Жіноча шкіряна сумка Giorgio Ferretti фіолетова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Giorgio Ferretti фіолетова 0318q37 purple
Опис моделі:
Виріб виконаний з якісної, приємної на дотик натуральної шкіри.
Сумка має два автономні відділення на блискавці.
В одному розташована кишеня перегородка на блискавці.
У другому - дві відкриті кишеньки, одна кишеня на липучці із захистом від зчитування карт Rfid.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Знімний ремінь, що регулюється, з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір фіолетовий.
Розмір виробу: 29 х 17 х 11 см.
Вага: 385 р.
Колір фурнітури: сріблястий.
Країна походження торгової марки Giorgio Ferretti, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Ferretti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 250 ₴






