

Дорожня косметичка, несесер, б'юті кейс Topmove чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка, несесер, б'юті кейс Topmove чорна IAN388693
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу - поліестер, з водовідштовхуючими властивостями.
Закривається на блискавку.
Пластиковий гачок дозволяє підвісити сумку для більшої зручності користування.
Усередині косметички розташоване дзеркальце, три кишені на блискавці (дві з яких сітчаста), одна відкрита кишеня.
Ручка-петля для підвішування чи транспортування в руці.
Характеристики:
Вага кг: 0.19.
Розміри, див: 23х20х10.
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Виробник: Topmove.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.19 г |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 665 ₴

