




Шкіряна жіноча сумка Fashion Instinct лілова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка Fashion Instinct лілова S1737S lilac
Опис товару:
Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри.
Сумка має одне містке відділення, яке закривається на блискавці та накривається клапаном на магніті.
Усередині розташована кишеня перегородка на блискавці, одна відкрита кишеня, кишеня на блискавці.
Одна кишеня блискавки на тильній стороні сумки.
У комплекті знімний ремінець ланцюжок.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: фіолетовий.
Розмір виробу, (ШхВхГ): 29 (по дну 23 см) х21х9 см.
Вага: 380 р.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
- Ціна: 1 270 ₴





