




Шкіряна сумка жіноча Fashion Instinct чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна сумка жіноча Fashion Instinct чорна S1711S black
Опис товару:
Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри.
Сумка має одне містке відділення.
Усередині розташована кишеня перегородка на блискавці, кишеня на блискавці, дві відкриті кишені.
Одна відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Виріб закривається на блискавці.
Пара ручок фіксованої довжини.
Знімний ремінь з плеча з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розмір виробу (ШхВхГ): 33(28)х24х12 см.
Вага: 685 р.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
- Ціна: 1 480 ₴





