




Жіноча сумка із еко шкіри David Jones
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка із еко шкіри David Jones 5830-2 caramel red
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
Одна маленька ручка.
Знімний ремінь на плечі.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір червоний.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 20*16*8.
Вага: 300г.
Виробник - David Jones, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 910 ₴






