




Жіноча сумка з еко шкіри Ксенія Fashion, Україна сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з еко шкіри Ксенія Fashion, Україна сіра S030.18S grey
Опис товару:
Сумка виготовлена із штучної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На тильній стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Невеликий ремінець складається зі штучної шкіри та ланцюжка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір сірий
Розміри см (ШхВхГ): 23х24х12.
Вага: 620 р.
Виробник: Ксеній, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ксенія |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 820 ₴





