




Спортивна сумка 24 л Proflider, Україна сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 24 л Proflider, Україна сірий S1645442
Опис:
Сумка виготовлена з легковагої тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 290 р.
Матеріал: нейлон.
Колір сірий.
Виробник: Proflider, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 0.27 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 395 ₴






