




Сумка спортивна циліндричної форми 24 л Proflider, Україна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна циліндричної форми 24 л Proflider, Україна S1645439
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий регульований ремінь, що знімається.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 290 р.
Матеріал: саржа (бавовна 75%, поліестер 25%).
Колір: кольоровий.
Виробник: Proflider, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 0.29 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 495 ₴






