



Міський рюкзак 15L Paso камуфляж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 15L Paso камуфляж CM-190B
Опис рюкзака:
Рюкзак виготовлений у молодіжному стилі з урахуванням останніх віянь моди та стилю.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Невеликий ущільнення на спинці рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня ні блискавки для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Яскрава контрастна підкладка рюкзака із щільної приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден, ПВХ.
Розміри див. (ШхВхГ): 27х40х16.
Об'єм: 15 л.
Колір: камуфляж, бузок.
Країна походження торгової марки Paso, Польща.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 495 ₴

